PEVNÝ s.r.o.

O Pevný Žirovnice

Společnost Pevný s.r.o. je stabilní rodinnou firmou, která se zabývá od svého vzniku v roce 1997 prodejem stavebního materiálu. Provozovna firmy sídlí ve vlastním areálu, disponuje vlastní manipulační a přepravní technikou, moderně vybavenou prodejnou a zkušeným pracovním týmem. Kromě provozovny v Žirovnici, má společnost i kanceláře a sídlo v Praze, odkud pro Vás zpracováváme nabídky na míru.

Pevný s.r.o. se stala členem družstva BigMat. Toto spojení naším zákazníkům umožňuje nabídnouýt kompletní sortiment stavebních materiálů, nabízeného tak, aby zákazník mohl realizovat svoji stavbu od základů po střechu pouze z dodávek jednoho dodavatele – stavebnin PEVNÝ/BIGMAT! Pro zákazníka to přináší nemalou řadu výhod a také výrazně nižší ceny materiálů s ohledem na ucelenost a velikost zakázky a členství ve skupině BigMat.

Společnost spolupracuje s předními tuzemskými i zahraničními dodavateli stavebního materiálu, zajišťuje míchaní barev na zakázku, pronajímá techniku a v areálu naleznete i čerpací stanici a mycí linku nové generace.

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
Pevný s.r.o. Hradecká 754, 394 68 Žirovnice Žirovnice 565 493 195 zirovnice@pevnysro.cz
COOKIES
Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, abychom Vám mimojiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Souhlas můžete odmítnout zde.